Patriotyczny koncert z okazji Święta Niepodległości

udostępnij
Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody Święta Odzyskania Niepodległości.
Patriotyczny koncert w wykonaniu Babickiej Orkiestry Dętej im. Krzysztofa Pendereckiego odbędzie się w czwartek 11 listopada 2021 r. o godz. 15:00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury Stare Babice. Widzowie będą mieli wyjątkową okazję wsłuchania się na nowo w piosenki patriotyczne. Brzmienie tego typu melodii jest szczególne i ma swoją specyfikę. Będzie można również włączyć się do wspólnego śpiewania.
Dodatkowym atutem koncertu będą specjalnie opracowane na tę okazję ciekawostki historyczne, które przybliżą najważniejsze fakty na temat poszczególnych okresów historii Polski. Przywołamy pamięć bohaterów narodowych, od czasów najdawniejszych do współczesności. Ta muzyczna wędrówka będzie doskonałą i niezwykle wymowną lekcją patriotyzmu.
Koncert został dofinansowany przez firmę Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. reprezentowaną przez Piotra Skwarę – Prezesa Zarządu oraz przez firmę Multibud reprezentowaną przez Pana Wojciecha Ciurzyńskiego.
Bezpłatne bilety na koncert dostępne są online na https://iframe124.biletyna.pl/ oraz w kasie Domu Kultury Stare Babice. Koncert będzie również transmitowany ONLINE na żywo z Sali Widowiskowej Domu Kultury na kanale YouTube Domu Kultury Stare Babice oraz na profilu Domu Kultury na Facebooku https://www.facebook.com/dkstarebabic.