Płać podatki tam, gdzie mieszkasz!

udostępnij

Mieszkańcu, dowiedz się na co idą Twoje pieniądze!

Zostawiasz swój podatek w naszej gminie?

Blisko 40% podatku PIT, który odprowadzają podatnicy, trafia do wskazanego przez nich samorządu. Dla budżetu Gminy Stare Babice są to bardzo duże środki, dzięki którym może ona szybciej się rozwijać, zaspokajając potrzeby swoich Mieszkańców. Twoje pieniądze idą m.in. na budowę szkół, placów zabaw, dróg czy obiektów sportowych.

Wejdź na platformę i zobacz interaktywny budżet Twojej gminy:

https://nacoidamojepieniadze.pl/budzet-gminy/stare-babice/2020

Apelujemy do wszystkich Mieszkańców naszej gminy: jeśli jeszcze nie płacicie tu podatków, zmieńcie to. Taka zmiana jest prosta i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Wystarczy w części B rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać adres zamieszkania na terenie Gminy Stare Babice i druk ten wysłać do Urzędu Skarbowego Warszawa-Bielany (ul. Skalbmierska 5).

Jeśli rozliczyli już Państwo PIT, a chcielibyście, by Wasze podatki zaczęły trafiać do naszej Gminy, zmiana również jest prosta: wystarczy wypełnić formularz ZAP-3 (osoby, nie prowadzące działalności gospodarczej) lub CEIDG-1 (osoby samodzielnie prowadzące działalność).

Płać podatki tam, gdzie mieszkasz, a wrócą one do Ciebie w postaci wyższego komfortu życia Twojego i Twoich najbliższych!