Fundusze Europejskie logotypy

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Raport o stanie Gminy za 2021 rok

udostępnij

Za nami kolejny rok intensywnej pracy oraz działań na rzecz lokalnej wspólnoty. Rok pełen wyzwań, bo naznaczony epidemicznymi obostrzeniami i zmieniającą się sytuacją gospodarczą w kraju i na świecie. Jednakże był to rok pełen sukcesów.

Rok wielu rozpoczętych inwestycji w naszej gminie. Wielu już ukończonych. Rok interesujących wydarzeń kulturalnych. Rok nowych projektów społecznych realizowanych z myślą o naszych Mieszkańcach.

Wypełniając wymogi ustawowe przygotowaliśmy „Raport o stanie gminy Stare Babice za rok 2021”, który dziś mam przyjemność Państwu przekazać. Powyższy dokument wzbogacony został o funkcję interaktywną.
Jeżeli
chcielibyście Państwo uzyskać szczegółowe informacje o określonych działaniach w rozdziałach znajdują się linki, które przekierowują do rozszerzonych informacji.

Wierzę, że zostanie on odebrany przez Państwa przychylnie, tym bardziej, że stanowi kompendium wiedzy w zakresie wielu obszarów funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego jakim jest nasza gmina. Polecam Państwu lekturę tej publikacji.

Debata nad „Raportem o stanie gminy Stare Babice za rok 2021” odbędzie się na sesji Rady Gminy Stare Babice, która zaplanowana jest na dzień 30 czerwca 2022 r.

W przedmiotowej debacie biorą udział Radni oraz Mieszkańcy Gminy Stare Babice, którzy złożą pisemne zgłoszenie do Przewodniczącego Rady Gminy, poparte co najmniej 20 podpisami Mieszkańców Gminy.

Zgłoszenie należy złożyć w Kancelarii Urzędu Gminy Stare Babice, ul. Rynek 32, w godzinach pracy Urzędu (wzór zgłoszenia poniżej), najpóźniej do dnia 29 czerwca 2022 r., czyli dnia poprzedzającego sesję, podczas której ma być przedstawiony Raport.

Zgłoszenia dokonane po 29 czerwca 2022 roku nie będą rozpatrywane.

Mieszkańcy będą mogli zabrać głos w debacie nad „Raportem o stanie Gminy za 2021 rok” wg kolejności zgłoszeń. Zgodnie z art. 28aa ust. 8 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. 2022 r. poz. 559 i 583), liczba Mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Łączę wyrazy szacunku,
Sławomir Sumka
Wójt Gminy Stare Babice

 

RAPORT DO POBRANIA

ZAŁĄCZNIK NR 1 NSP 2021

ZAŁĄCZNIK NR 2 SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI CHWAŁ 2021

WZÓR ZGŁOSZENIA DO DEBATY O RAPORCIE