Informacja Wójta Gminy Stare Babice – koronawirus

udostępnij

Szanowni Mieszkańcy,
w załączeniu przedstawiamy Państwu informację Wójta Gminy Stare Babice dotyczącą podejmowanych i realizowanych czynności w okresie pandemii koronawirusa. Dodatkowo przedstawiamy Państwu zestawienie wydatków z tzw. rezerwy na zarządzanie kryzysowe na dzień do 8 czerwca 2020 r.

W związku z licznymi dyskusjami oraz wątpliwościami pojawiającymi się w przestrzeni internetowej przekazujemy również przebieg postępowania na zakup komputerów z programu zdalna szkoła.

Informujemy również, że nasza Gmina otrzymała, jako pomoc zewnętrzną, jedynie płyny dezynfekujące dedykowane placówkom oświatowym. Więcej informacji możecie Państwo otrzymać bezpośrednio w Referacie Wspólnej Obsługi Jednostek, który był odpowiedziany za dystrybucję płynów do placówek.

Więcej środków pomocowych w okresie pandemii nie otrzymaliśmy jako Gmina.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z tutejszym Urzędem Gminy lub do kierowania odpowiednich wniosków, na które na pewno otrzymacie Państwo odpowiedź.

Raport końcowy wraz z tzw. wydatkowaniem miał Państwu zostać przekazany po zakończeniu COVID-19. Jednak z uwagi na pojawiające się w przestrzeni internetowej pytania, wątpliwości oraz informacje mogące wprowadzać w błąd odbiorców tych dyskusji, postanowiliśmy wcześniej przedstawić Państwu dotychczasowe czynności i wydatki, co mamy nadzieję rozwieje wszelkie pojawiające się pytania.

Załącznik:

RAPORT-KORONAWIRUS