SAMOOBRONA KOBIET – bezpłatne zajęcia z wojskowymi instruktorami

udostępnij

Informujemy, że Ministerstwo Obrony Narodowej wraz z Centralnym Wojskowym Centrum Rekrutacji i Dowództwem Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych organizuje bezpłatne szkolenia z samoobrony dla dorosłych Polek. Wszystkie chętne i pełnoletnie panie będą mogły wziąć udział w blisko 4-godzinnym, bezpłatnym, praktycznym treningu z technik samoobrony, prowadzonym przez wykwalifikowanych żołnierzy – instruktorów.

Nauczą oni podstawowych zasad codziennego bezpieczeństwa, sposobów wykrywania oraz unikania zagrożeń. Pokażą techniki walki wręcz przydatne w niebezpiecznych sytuacjach. To okazja dla wszystkich chętnych pań, aby pod okiem doświadczonych instruktorów nauczyć się podstaw umiejętności zachowania się w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu, zwłaszcza wynikających z zastosowanej wobec nich przemocy fizycznej.

Uczestniczki będą miały także okazję zapoznać się z zasadami zdrowego stylu życia oraz odświeżyć praktyczną wiedzę nt. zasad udzielania pierwszej pomocy.

Projekt realizowany jest w każdym województwie w wybrane weekendy od maja do sierpnia.

17 i 18 czerwca zajęcia odbędą się na terenie województwa mazowieckiego, w Pruszkowie w Parku Potulickich.

Celem projektu jest promowanie obronności oraz budowanie pewności siebie w sytuacji kryzysowej. Każda z uczestniczek szkolenia po jego ukończeniu otrzyma pamiątkowy certyfikat.

Załączniki:.

Oświadczenie uczestniczki szkolenia.

Formularz zgłoszeniowy uczestniczki szkolenia.

Regulamin rejestracji uczestniczek.

Lista osób wyznaczonych do rejestracji uczestniczek.

Klauzula informacyjna.

Wykaz miejscowości i terminów realizacji szkolenia.