Sytuacja w Urzędzie Gminy Stare Babice w związku z #Koronawirusem

udostępnij

KOMUNIKAT

URZĘDU GMINY STARE BABICE

Sytuacja w Urzędzie Gminy Stare Babice w związku z #Koronawirusem

🟣      Od 16 marca w Urzędzie Gminy wprowadzono ograniczoną obsługę mieszkańców w związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się Koronawirusa.

🟣      Od 17 marca w Urzędzie Gminy (Rynek 21) osobiście załatwisz sprawę związaną TYLKO z odbiorem dowodu osobistego, w tym zarejestrujesz /zgłosisz informację o zgonie PO WCZEŚNIEJSZYM uzgodnieniu TELEFONICZNYM lub KORESPONDENCYJNYM.

🟣      Od 17 marca w Urzędzie Gminy (Rynek 32) osobiście załatwisz sprawę związaną TYLKO z otrzymaniem decyzji podatkowej, dokonasz opłaty
w okienku bankowym oraz złożysz korespondencję na biurze podawczym
w Kancelarii PO WCZEŚNIEJSZYM uzgodnieniu TELEFONICZNYM lub KORESPONDENCYJNYM.

🟣      Wykaz telefonów oraz adresów e-mail dostępny jest na stronie internetowej Urzędu: https://www.stare-babice.pl/urzad-gminy/referaty/ oraz na plakatach informacyjnych widniejących na budynkach: Rynek 32 i 21.

🟣      W Urzędzie Gminy Stare Babice przebywać może jednocześnie trzech interesantów. Mieszkańcy, będą wpuszczani pojedynczo, po uprzednim zdezynfekowaniu rąk. Pozostałe osoby proszone są o zajmowanie kolejki przed urzędem w bezpiecznej odległości 1,5 metra od siebie.

🟣      Kontakt z Urzędem jest możliwy JEDYNIE drogą telefoniczną +48 22 722-94-51 (informacja ogólna) i elektroniczną sekretariat@stare-babice.pl.

🟣      Większość spraw można załatwić nie wychodząc z domu poprzez kontakt telefoniczny, e-mail, ePUAP.

ℹ      Ograniczenia podyktowane są dobrem nas wszystkich. Powyższe wynika
z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz komunikatu Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego
z dnia15 marca 2020 r.

 

Jeśli możesz #zostańWdomu