Wielkie zakończenie Kulturalnego Lata 2021

udostępnij
Serdecznie zapraszamy na dwudniowy „Zlot Food Trucków” – pierwszy w historii gminy, przepyszny weekend z kuchnią z różnych stron świata. Wydarzenie odbędzie się 28-29 sierpnia 2021 r. w godz. 11.00 – 21.00 na Polanie Dwóch Stawów w Zielonkach – Parceli przy ul. Południowej.
Będzie, pysznie, kolorowo i wesoło. Oprócz wybornego jedzenia w strefie chillout z muzyką i leżakami będziecie mogli odpocząć w piknikowej atmosferze razem z rodziną i przyjaciółmi.
Na dzieci czekać będą dmuchańce, a na młodzież i dorosłych gigantyczny tor przeszkód mierzący 43 metry. Zachęcamy też do odwiedzenia kiermaszu z rękodziełem, oraz gry w indyjski bilard – carrom.
  • W sobotę 28 sierpnia o godz. 17.00 ruszy Festiwal Kolorów Holi. Dla fanów tej zabawy urząd gminy przygotował bezpłatna pulę kolorowych proszków holi. Zapraszamy wszystkich do kolorowej zabawy, oraz udziału w konkursach.
  • W niedzielę 29 sierpnia o godz. 20.00 zobaczycie widowisko „Wodewil Warszawski”. Na dziedzińcu przed Domem Kultury wystąpi znany w całej Polsce Teatr Pijania Sypialnia ze spektaklem  wypełnionym warszawskimi szlagierami, muzyką na żywo oraz tańcem.
Razem z nami spędzicie czas aktywnie, kreatywnie, na wesoło i smacznie.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://fb.me/e/1zDSThHS6