Wiosenna radość na Kiermaszu Wielkanocnym

udostępnij
Kiermasz Wielkanocny za nami. Cieszymy się, że pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, mogliśmy liczyć na Państwa obecność. Deszczowa aura nie wpłynęła na wspaniałą świąteczną atmosferę jaką wspólnie udało nam się stworzyć.
Warsztaty, które były częścią kiermaszu, spotkały się z ogromnym zainteresowaniem. Dzieci wraz z rodzicami mogły wziąć udział w tworzeniu pięknych palm wielkanocnych, koszyków wiklinowych oraz czekoladowych jajek z użyciem ciekłego azotu.
Wszystkim wystawcom pragniemy podziękować za udział w wydarzeniu – mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję do ponownej współpracy w przyszłości. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i kreatywność, która pozwoliła na stworzenie pięknych stoisk, pełnych różnorodnych i oryginalnych produktów.
Jesteśmy również bardzo wdzięczni za hojność mieszkańców, dzięki której udało się zebrać środki na pomoc Pani Monice Kwiatkowskiej, mieszkance naszej Gminy, która zachorowała na nowotwór. To naprawdę piękny gest solidarności i wsparcia. Dobro wraca!