Warsztaty „Domki z sercem”

Data opublikowania: 15.02.2022

Start: 26.02.2022 / 09:00

Miejsce: Sala Artystyczna Dom Kultury Stare Babice w Zielonkach-Parceli ul. Południowa 2A

Wstęp: bezpłatny, obowiązują zapisy

Zapraszamy babickie rodziny do udziału w bezpłatnych warsztatach „DOMKI Z SERCEM”, które odbędą się w sobotę 26 lutego 2022, w godzinach 9.00-14.00 w Domu Kultury Stare Babice przy ulicy Południowej 2a, w sali artystycznej.
Co to są „DOMKI Z SERCEM”? – to kolejna edycja charytatywnych warsztatów twórczych organizowanych przez Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek w Warszawie. Nasz Dom Kultury jest jednym z ośrodków, które biorą udział w tym fantastycznym projekcie, promującym ideę wolontariatu oraz pracy na rzecz innych potrzebujących.
Kogo zapraszamy? – do udziału w warsztatach zapraszamy całe rodziny tj. dorosłych oraz dzieci od 6 roku życia. Spotkanie warsztatowe trwa około 5 godzin wraz z przerwą.
Co będziemy tworzyć? – domki dla misiowej rodzinki! Każda kilkuosobowa grupa złożona z dzieci oraz dorosłych własnoręcznie wykona i pięknie ozdobi jeden domek!
Dokąd trafią nasze domki? – domki zostaną przekazane małym pacjentom Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii, gdzie pełnić będą funkcje diagnostyczne i terapeutyczne.
WAŻNE:
Wszelkie narzędzia i materiały zapewnia organizator.  Uczestnicy otrzymają imienne dyplomy pamiątkowe.
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Zapisy odbywają się we przez https://www.strefazajec.pl/course/view/id/34423
W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 22 487 18 70 lub 22 487 18 48.
Zapraszamy!