Z SERCA DLA GABRYSI-KONCERT CHARYTATYWNY

udostępnij

 

Już 12 lutego w godz. 16:00-20:00 w Hali GOSiR Stare Babice w Zielonkach-Parceli odbędzie się jeden z największych koncertów charytatywnych!
Koncert jest zorganizowany dla małej Gabrysi Dorockiej, która jest ciężko chora na SMA1, czyli rdzeniowy zanik mięśni, potrzebne są ogromne środki, bo aż ponad 9 mln złotych, więc liczy się każda złotówka!
Każdy z nas może pomóc!
Zbierzemy się tam w szczytnym celu!
Na scenie wystąpią wyjątkowi artyści z naszej gminy oraz wielkie gwiazdy, które chcą wspomóc to wydarzenie, a będą to:
Ad Hoc–zespól ten stworzyli Mieszkańcy naszej gminy, którzy chcą nas wesprzeć w zbiórce dla Gabrysi, każdy z nich jest na innym etapie swojej drogi muzycznej, ale wszystkim przyświeca jeden cel, także będzie to ich wielki debiut na scenie dla Gabrysi!
Orkiestra OSP Nadarzyn – Mistrzowie Świata i Polski w Musztrze Paradnej.
Zespół Staynia, Emejsing, Alina Trzeciak, Orkiestra Podmiejska Stare Babice i Okolice, zagrają i zaśpiewają dla Wszystkich zgromadzonych.
Kuchnię molekularną i warsztaty dla dzieci poprowadzą Bartek Nowak i Anna Archacka-Siermińska.

Będzie świetna zabawa i dobra muzyka, a przy tym mamy nadzieję, że wspólnie zbierzemy sporo pieniędzy dla małej Gabrysi, która tego potrzebuje.
Atrakcje dodatkowe: pokaz kulinarny, licytacje, animacje dla dzieci, słodki bufet i wiele innych, które przygotowali dla Was przyjaciele Gabrysi.
Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Wójta Gminy Stare Babice.
Współorganizatorami wydarzenia są: Urząd Gminy Stare Babice, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Dom Kultury Stare Babice.
Nie może Was zabraknąć, więc widzimy się 12 lutego o godz. 16:00 w Hali GOSiR.

Link do wydarzenia: https://fb.me/e/56AC1Jnde

Wpłacać można zacząć już dzisiaj, poniżej link do zbiórki:

https://www.siepomaga.pl/koncertzsercadlagabrysi