Zbieraj z nami!  Eko konkurs z nagrodami

udostępnij

Zbieraj z nami!  Eko konkurs z nagrodami! Pod takim hasłem we wrześniu br. odbędzie się IV Konkurs Środowiskowy w gminie Stare Babice.
W konkursowej akcji zbiórki surowców wtórnych będzie uczestniczyć osiem publicznych placówek oświatowych. Tegoroczna zbiórka trwa od poniedziałku 20 września 2021 do wtorku 05 października 2021, makulaturę i zużyte telefony komórkowe zbieramy do kontenerów podstawionych przez firmę Byś- Wojciech Byśkiniewicz.

Dzieci z placówek uczestniczących w Konkursie, poznają najważniejsze pojęcia ekologii oraz powody dla których recykling surowców jest tak ważny w dzisiejszym świecie, podczas warsztatów edukacji ekologicznej. W październiku br. nastąpi uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród. A jest o co walczyć! Przyznane zostaną nagrody rzeczowe związane z tematyką ochrony środowiska, a także sprzęt elektroniczny. Nagrodzone będą najlepsze szkoły, przedszkola i dzieci, które zbiorą najwięcej surowców. Każda paczka makulatury i zużytych telefonów komórkowych będzie ważona i wpłynie na wyniki.

Organizatorem konkursu jest Gmina Stare Babice oraz firma Byś – Wojciech Byśkiniewicz, a w konkursie będą uczestniczyć dzieci za zgodą rodziców i opiekunów prawnych. Wszystkie dzieci uczestniczące w konkursie zbiórki surowców wtórnych otrzymają dyplomy uczestnictwa.
Kontakt do koordynatora konkursu:
Agnieszka Oleszkiewicz
Fundacja Chlorofil

Tel. 608 633 593
e-mail: chlorofil@chlorofil.com