4-metrowa palma w Konkursie Palm Wielkanocnych w Borzęcinie Dużym

udostępnij

4 metry mierzyła najwyższa palma zgłoszona na Konkurs Palm Wielkanocnych w Borzęcinie Dużym, który odbył się 2 kwietnia 2023 roku. Po długich obradach jury wybrało też najładniejszą palmę. W tej kategorii zwyciężyło drzewko ozdobione kolorowo i naturalnie.

W składzie jury byli: Pani Agnieszka Matuszewska V-ce Dyrektor Szkoły Podstawowej im. AK Grupy Kampinos, Pani Urszula Czuprzyńska, Ks. Proboszcz Zdzisław Rogoziński oraz Wójt Gminy Stare Babice Pan Sławomir Sumka. Jury miało trudne zadanie, ponieważ jak z wyborem najwyższej palmy nie było kłopotu, tak z wyborem najładniejszej już tak, ponieważ – jak stwierdziła komisja – wszystkie palmy były piękne. Po naradach ostatecznie nagrodę za najwyższą palmę otrzymał zespół „Sami Swoi”, a za najładniejszą palmę nagrodę zdobyła Pani Anna Warot.

Wójt Gminy Stare Babice Sławomir Sumka wręczył nagrody oraz słodkości wszystkim zgromadzonym dzieciom. Nie pierwszy raz w Borzęcinie Dużym odbył się Konkurs Palm Wielkanocnych. „Mam nadzieję, że to wydarzenie wpisze się na stałe w program naszych działań” – powiedział Wójt Gminy Stare Babice.

Zwycięzcom oraz wszystkim Uczestnikom Konkursu serdecznie gratulujemy!