JOBS

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Ofertowania i Obsługi Klienta

Obowiązki:

– Rozwój sprzedaży wentylacji i klimatyzacji.
– Umawianie spotkań z potencjalnymi Klientami.
– Przygotowywanie ofert handlowych i negocjowanie warunków współpracy.
– Utrzymanie dobrych relacji z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych.
– Prowadzenie analizy rynku poprzez monitorowanie serwisów internetowych i prasy branżowej.

Wymagania:

– Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym.
– Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
– Prawo jazdy kat. B.
– Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
– Zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
– Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne.

Oferujemy:

– Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę.
– Atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja od sprzedaży.
– Klient zapewnia narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).
– Pakiet benefitów.
– Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku.