Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

ODWOŁANIE 5. SKYNET DZIESIĄTKI BABICKIEJ

udostępnij

Drodzy biegacze,
odwołanie zawodów nie jest oczekiwaną przez nikogo informacją. To trudna decyzja. Jednak nadal nie można zorganizować imprezy sportowej w konwencji, która byłaby satysfakcjonująca dla wszystkich.  Co gorsze, nie można wskazać, kiedy w ogóle Dziesiątka Babicka mogłaby się odbyć.

Wniesione  opłaty startowe nie przepadają i automatycznie uczestnicy są zapisani na 5 edycję imprezy.  

 

UWAGA!

Urząd GMINY Stare Babice zamknięty dla mieszkańców z powodu Sars-Cov-2

 

W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na wirusa Sars-Cov-2 pracowników Urzędu Gminy oraz w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo informujemy, że Urząd Gminy Stare Babice i GOPS oraz Kasa Banku są ZAMKNIĘTE DLA INTERESANTÓW do dnia 16 kwietnia 2021 roku.

 

W wyjątkowych przypadkach obsługa mieszkańców odbywa się z zachowaniem wszelkich rygorów bezpieczeństwa po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Dokumenty do urzędu można przesyłać drogą mailową, składać bezpośrednio do boksów na dokumenty wystawionych przez Urzędem Gminy (Rynek 32 i Rynek 21 – 72 godzinna kwarantanna), drogą pocztową oraz za pośrednictwem systemu e-PUAP.

 

Prosimy o wpisywanie na wnioskach danych kontaktowych (nr telefonu), które wykorzystane będą jedynie w celu obsługi wniosków.

 

Dane kontaktowe:

 

Za utrudnienia przepraszamy