E-Tablica

Piesek do adopcji

Kategoria: Oddam za darmo

Atos poleca się do adopcji.
W imieniu właściciela psa szukam nowego domu dla Atosa. Pies wielkością sięga do kolana, nie jest wykastrowany. Jego wiek szacowany jest na ok. 6 lat. Atos jest przyjacielski wobec kotów i psów (z większymi niestety ma problem). Początkowo nieufny wobec nowo poznanych osób. Obecny właściciel nie jest w stanie zatrzymać psa u siebie.

 

Oddam kotka

Kategoria: Oddam za darmo

Oddam kotka lub kotkę do domu z podwórkiem. Przychodzi do mojego domu od pewnego czasu wieczorem na jedzonko. Jest młodziutki, łagodny, bardzo kochany, na początku był chudziutki bardzo. Jest już oswojony, daje się czasem pogłaskać. Pokryję koszt kastracji i wizyty u weterynarza. Nie mogę go zaadoptować, bo mam już kilka kotów. Załączam zdjęcie kiciusia.

Oddam szczenięta

Kategoria: Oddam za darmo

Oddam w dobre ręce szczenięta. Mama – zgrabna suczka średniej wielkości, w stylu pinczera, inteligentna, odważna, żywa, zabawowa (odpowiednia dla starszych dzieci). Ojciec – duży, w stylu owczarka niem., spokojny, bardzo przywiązany, opiekuńczy (odpowiedni dla dzieci młodszych). U szczeniąt można już wyróżnić cechy rodziców.
Szczenięta przeszły badanie weterynaryjne i posiadają książeczki zdrowia. Oczekujemy na zgłoszenia nowych opiekunów dla 4 suczek i 3 piesków.

Kotki do oddania

Kategoria: Oddam za darmo

Koko (ona, na zdjęciu po prawej) i Zozo (on, na zdjęciu po lewej) szukają swojego domu. On rozbrykany, ona spokojna. Oswojone i nauczone czystości.
Małe smoki jeśli chodzi o jedzonko 😉 Ona może iść do domu sama, on wolałby z kocim towarzystwem.
Kociaki są oswojone, po odrobaczeniu i po pierwszym szczepieniu. Testy na fiv i felv ujemne.

Pies Barry

Kategoria: Oddam za darmo

Ogłoszenie grzecznościowe. W imieniu właściciela szukam nowego, odpowiedzialnego domu dla seniora o imieniu Barry. Wiek psa oceniany jest na ok. 8-9, ale prawdopodobniej ma więcej lat.
Barry jest ufny, przyjacielski, uwielbia być głaskany, dopomina się pieszczot jednak nie jest nachalny. Niestety nie jest znany jego stosunek do dzieci czy innych zwierząt.
Wielkością sięga nad kolano, jest wykastrowany. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu, podam numer telefonu do właściciela psa. Mail: strata.trata@gmail.com