E-Tablica

Zaginął kot

Kategoria: Zgubione/znalezione

ZAGINĄŁ MÓJ POMPUŚ!!!
Ostatnio widziany w czwartek w nocy na Warszawskiej 101 A, gdzie pomieszkiwał z moim bratem w trakcie mojego wyjazdu na wakacje. Od tamtej pory się nie pojawił.

Jest czarno-biały; duży biały krawat i białe skarpetki, pyszczek biały a łepek czarny- charakterystyczna czarna plamka po lewej stronie koło ust.

Samiec, ma 2 lata, zaczipowany.
BŁAGAM O POMOC; ktokolwiek coś widział, coś wie. Malgosia 508099265

Zaginęła kotka nagroda 2000 zł

Kategoria: Zgubione/znalezione

W maju 2022 roku w Latchorzewie zaginęła młoda kotka syberyjska z niebieskimi oczami, była widziana na osiedlu zamkniętym i na ulicy. Niestety nikomu nie udało jej się wtedy złapać. Kotka nie była kotką wychodzącą, nie umie wrócić do domu. Jeżeli ktoś ją widział, przygarnął lub wie gdzie jest bardzo prosimy o kontakt. Za odnalezienie kotki wyznaczona jest nagroda w wysokości 2000 PLN. Kotka mogła nabrać intensywności wybarwienia w stosunku do zdjęcia ponieważ ta rasa wybarwia się z wiekiem a na zdjęciu jest w wieku 7 miesięcy. Kotka jest zaczipowana.

Zaginął Kot NAGRODA 1 000 zł!!!

Kategoria: Zgubione/znalezione

Nagroda 1 000 złotych!!
za odnalezienie lub informację, która doprowadzi do odnalezienia Buby!!
Jeśli wiecie lub widzieliście, co stało się z kotem o imieniu Buba, to dajcie znać, bo niepewność co do jego losu jest męką dla naszej rodziny. Kot mieszka w Kwirynowie przy ul. Tulipanowej 16.
Zaginął w nocy z 18 na 19 sierpnia.

Buba ma cały czarny ogon i białe łapy!
TEL. 600 587 368

Zaginął piesek

Kategoria: Zgubione/znalezione

Zaginął piesek w miejscowości Kwirynów, dnia 14.08.
Dla znalazcy nagroda pieniężna!
Ponieważ mojego pieska nie ma juz 3 dzień, cala okolica została przeszukana, włączyli się w poszukiwania sąsiedzi oraz cała rodzina. Przeszukany jest las, cały Kwirynów wzdłuż i wszerz. Nie tracimy nadzieji.

Przyszla mi do glowy myśl, że może mojego pieska ktoś przygarnął na chwilę, z myslą o zabezpieczeniu błąkającego się zwierzęcia. Być może w ciągu tych 3 dni ktoś obdarzył go uczuciem i wacha się czy zwrócić pieska.
JESTEM GOTOWA ZAPŁACIĆ CENĘ ZA SZCZENIAKA TEJ LUB JAKIEJKOLWOEK INNEJ RASY, by ta osoba mogła mieć swojego pupila, a żeby moja mała czworonożna miłość wrociła do domu.
Nie mogę pogodzić się z jego stratą, żyję tylko myślą że wróci do domu moja iskierka.
Tel. 512940878

Zaginęła suczka Mika

Kategoria: Zgubione/znalezione

Dnia 14.07.2022 w okolicach LATCHORZEWA, STARE BABICE zaginęła suczka 2 lata. Bardzo nieufna. Jeśli ktoś ma jakieś info to proszę o kontakt.

Zaginęła suczka o imieniu Kora

Kategoria: Zgubione/znalezione

W czwartek 30 czerwca na terenie dzielnicy Bemowo, zaginęła suczka o imieniu Kora.
Pies posiada czip o nr 61625447632935
Wygląd: jest średniej wysokości, ma gęstą, czarną sierść, miejscami trochę brązowego, uszy karbowane, biały krawat i „stopki”. Trochę podobna do border collie.
Ogólnie jest ufna i łagodna, ale boi się nagłych hałasów. Wykazuje respekt do mężczyzn. Nie przychodzi na wyciągniętą rękę. Dopiero, jak się kucnie, nabiera zaufania.