E-Tablica

Anna Milewska

Kategoria: Zgubione/znalezione

Zaginął kot. Wabi się Alik; jest cały czarny, reaguje na swoje imię. Jest bardzo spokojny i kocha ludzi, bardzo chętnie daje się głaskać . Nie ucieka od obcych. Jeśli ktokolwiek spotkał Alina to bardzo proszę o kontakt. Nagroda. Anna Milewska

Zaginął pies

Kategoria: Zgubione/znalezione

W dniu wczorajszym (11.12.2022 r.) uciekł nasz pies Fido. Tydzień temu został zabrany ze schroniska. Jest bardzo nieufny, boi się ludzi. Ma ok. 3-4 lata. Jest maści czarno-rudej, podpalanej, ma białą „skarpetkę” na prawej przedniej łapie. Gdyby ktoś zauważył go w Klaudynie lub okolicach, proszę o kontakt pod nr: 516-16-73-71 lub 518-478-172.
Z góry dziękuję za pomoc.

 

Zaginął pies

Kategoria: Zgubione/znalezione

Zaginął pies ! 14.11.2022 w godzinach wieczornych zaginęła suczka. Pobiegła z Nowych Włoch wiaduktem Al. 4 Czerwca 1989r. w stronę Jelonek. Jest średniej wielkości, ma na sobie niebieskie szelki. Nazywa się Wega. Jest bardzo płochliwa, może uciekać albo chować się. Jeśli ktoś ją zobaczy bardzo proszę o kontakt pod nr 695 480 227 lub o telefon do straży miejskiej.

 

Zaginęła kotka

Kategoria: Zgubione/znalezione

Szanowni Państwo,
W dniu 19 października 2022 r. w Latchorzewie, w rejonie ul. Reymonta, zaginęła 7-letnia kotka Mgiełka. Doskonale reaguje na swoje imię, jest po sterylizacji, ma łysy brzuszek (od wylizywania). Ma brązowe, pręgowane umaszczenie z rudymi punktami. Gdyby ktoś ją widział, bardzo proszę o kontakt (882656381). Jest dla nas bardzo ważna.
Znalazcę czeka nagroda.

 

Zaginęła kotka

Kategoria: Zgubione/znalezione

6 października zaginęła czarno-biała kotka Kundzia. Ma białe skarpetki, bródkę, krawat i zielone oczy. Jest płochliwa, ale też ciekawska i mogła wejść do domu lub garażu, jeśli były uchylone drzwi. Reaguje na swoje imię, jest zaczipowana. W razie znalezienia kotki bardzo proszę o telefon: 797 198 857. Na ukochaną kotkę czeka dom, a na znalazcę – nagroda.

 

Zaginął kot

Kategoria: Zgubione/znalezione

W dniu 03.10.2022 zaginęła kotka w Lipkowie. Kotka nazywa się Pola, umaszczenia burego, ma 8 lat i jest wysterylizowana. Zwierzę nie jest zachipowane.
Proszę o kontakt w przypadku posiadania informacji o kotce.