Uroczystości wrześniowe 26.09.2021

udostępnij

Już w najbliższą niedzielę Wójt Gminy Stare Babice serdecznie zaprasza na uroczystość religijno-patriotyczną dla uczczenia pamięci poległych, zaginionych i pomordowanych w czasie II wojny światowej.
Uroczyste obchody o 9.30 rozpocznie Msza Święta w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Starych Babicach, po której zaproszeni goście i mieszkańcy przejdą na Cmentarz Wojenny.  Następnie na Cmentarzu Wojennym w Starych Babicach zostanie wystawiony posterunek honorowy oraz odbędzie się uroczystość patriotyczna  upamiętniająca wydarzenia września 1939 roku.
Od godz. 12.00 zapraszamy na Piknik wojskowy przed Urzędem Gminy Stare Babice przy ul. Rynek 21, na którym wojsko przygotowało liczne atrakcje m. in. będzie można podziwiać pojazdy wojskowe, armatę salutową a także skosztować pysznej wojskowej grochówki. Podczas pikniku zapraszamy do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym będzie można spisać się z pomocą rachmistrza w godz. 12:00-15:00, a także skorzystać z możliwości zaszczenienia się w przychodni SORNO w godz. 12:00-15:45 szczepionką Johnson oraz Pfizer.

Parking przy ulicy Rynek 21 w dniach 25 i 26 września będzie zamknięty.